MDprint Flag

Objednávky od 3500 Kč

zasíláme zdarma !

Potřebujete poradit?   +420 603 922 919

Po - Pá     8:00 - 17:00

Šablony:  PDF | AI | PSD | CDR | JPG

× Picture 1
Picture 1
Picture 2
Picture 3
Sleva 5%

Potřebujete pomoci s výběrem?


Kontaktujte nás!


Náš tým vám ochotně poradí.


+420 603 922 919


info@mdprint.cz


Tisk plakátů na digitálních tiskových strojích od jednoho kusu. Plakáty tiskneme na papír od 100g do 350g. Vybrat si můžete od standardních papírů, natíraných matných či lesklých papírů, barevných papírů. Tiskneme v rozlišení 1200 DPI. Každodenní kalibrace strojů garantuje přesné a zářivé barvy. Každý soubor který obdržíme je zkontrolován před tiskem. Pokud soubor není ideální k tisku, náš tým se vám automaticky ozve a poradí vám jak soubor upravit aby vyhovoval tiskovým požadavkům k dosažení nejlepší kvality tisku. Maximální rozměr papíru pro tisk plakátů je 330 x 480 mm. Výhodou digitálního tisku je rychlá obsluha která umožňuje výtisk během několika minut. Zakázky jsme schopni vytisknout v ten samý den s doručením na druhý pracovní den.


Plakáty


Název zakázky slouží k rýchlé orientaci vaší objednávky.
Vyberte soubor k tisku

Prosím vyčkejte než se ukáže 100%
u nahrávání než odešlete formulář!


Nahrané soubory se ukážou zde


Nastavení Tisku

Počet kopií se rozumí množství čili počet letáků, vizitek či knih které chcete vytisknout.Formát je rozměr tisku po ořezu nebo rozměr knihz kterou chcete vztisknout.

Orientace slouží k upřesnění orientace tisku na výšku nebo na šířku.Typ papíru slouží k upřesnění na jaký druh papíru chcete tisknout.Barva tisku znamená v jakých barvách chcete tisknout barevně použitím CMYK (C cyan-azurová M magenta-purpurová Y yellow-žlutá K key-black-černá) skály nebo černobíle v 256 odstínu šedi.


Barevný

ČernobílýTyp tisku nám řekne jak chcete aby stránky byly vytištěny JEDNOSTRANNÝ - tisk na přední straně papíru, OBOUSTRANNÝ s překlopením doleva tiske hlavu a patu ve stejne poloze na papíru, OBOUSTRANNÝ s překlopením navrh tiskne hlavu a patu na opačné straně papíru.Spad umožňuje tisk do okraje papíru. Aby bylo možno tisknout do okraje papíru váš návrh musí mít nejméně 3mm spad/přesah návrhu na každé straně kde je tisk do okraje vyžadován.Náhled slouží k zobrazení jak bude váš soubor vytištěn. Nejčastěji se používá náhledové PDF, vytištěná kopie znamená že za poplatek můžeme vyrobit fyzický vzorek.

Dokončovací práce

Laminace slouži k ochraně tisku, zušlechťuje povrchovou úpravu vytištěného materiálu.

Zde můžete upřesnit vaše požadavky ohledně zakázky.Cena bez DPH:   50.00

Akční sleva 5%:   -2.50

Cena bez DPH po Sleve:   47.50

DPH:   9.97


CENA S DPH:   57.48

Získané body:   0

Hmotnost:   0.00 Kg
Proč je MDprint.cz nejlepší volbouVýborná kvalita


MDprint.cz kombinuje nejmodernější tiskové metody s materiály nejvyšší kvality, což znamená, že vaše projekty vyjdou přesně podle vašich představ a obstojí ve zkoušce času a používání.

Rychlé doručení


MDprint.cz vyvažuje dodržování velmi vysokých standardů s efektivitou při provádění úlohy – to znamená, že vaše tiskové projekty vám budou doručeny v nejvyšší kvalitě a co nejrychleji.

Přátelský a znalý personál


Naší prací a vášní je přivést vaše tiskové projekty k životu! Spojení s naším týmem vám poskytne lepší vhled do procesu a umožní nám diskutovat o kreativních nápadech, díky nimž budou vaše projekty skutečně výjimečné.

Technická revize zdarma


Bez ohledu na to, zda se jedná o problém s rozložením nebo formátem souboru, náš tým vás provede procesem zdokonalování nahrávání souboru pomocí bezplatné technické kontroly.

Skvělé ceny


Náš slib používat vysoce kvalitní materiály neznamená, že naše ceny budou extravagantní. MDprint.cz je důkazem toho, že můžete získat velmi kvalitní produkty za ceny, které jsou více než konkurenceschopné.

100% záruka bez starostí


Ponechání tisku v našich rukou je 100% bezproblémové a starostlivé. Veškerá naše práce je zaručena. Pokud se vyskytne problém, vytiskneme nebo vrátíme peníze, žádné otázky.
MDprint.cz

MERENDA Design s.r.o.

Rybí 116, 742 65 Rybí

Czech Republic


Tel.: +420 603 922 919


info@mdprint.cz


Otevírací doba:

Pondělí - Pátek

8:00 - 17:00

Sledujte nás

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našeho webu. Více informací.