MDprint Flag

Objednávky od 2500 Kč

zasíláme zdarma !

Potřebujete poradit?   +420 603 922 919

Po - Pá     8:00 - 17:00

Šablony:  PDF | AI | PSD | CDR | JPG

× Picture 1
Picture 1
Picture 2
Picture 3


Sleva 5%

Potřebujete pomoci s výběrem?


Kontaktujte nás!


Náš tým vám ochotně poradí.


+420 603 922 919


info@mdprint.cz


Tisk fotografií na digitálních tiskových strojích od 62 g/m2 do 460 g/m2 v rozlišení 2400 DPI. Maximální rozměr papíru 330 x 1300 mm. Výhodou digitálního tisku je rýchlá obsluha která umožňuje výtisk během několika minut. Jelikož používáme pouze digitální stroje jsme schopni vytisknout zakázky v ten samý den.


Fotografie


Název zakázky slouží k rýchlé orientaci vaší objednávky.Počet fotografií se rozumí celkový počet nahraných fotografií k tisku.Vyberte soubor k tisku

Prosím vyčkejte než se ukáže 100%
u nahrávání než odešlete formulář!


Nahrané soubory se ukážou zde


Nastavení Tisku

Počet kopií se rozumí množství čili počet letáků, vizitek či knih které chcete vytisknout.Formát je rozměr tisku po ořezu nebo rozměr knihz kterou chcete vztisknout.

Orientace slouží k upřesnění orientace tisku na výšku nebo na šířku.Typ papíru slouží k upřesnění na jaký druh papíru chcete tisknout.Barva tisku znamená v jakých barvách chcete tisknout barevně použitím CMYK (C cyan-azurová M magenta-purpurová Y yellow-žlutá K key-black-černá) skály nebo černobíle v 256 odstínu šedi.


Barevný

ČernobílýNáhled slouží k zobrazení jak bude váš soubor vytištěn. Nejčastěji se používá náhledové PDF, vytištěná kopie znamená že za poplatek můžeme vyrobit fyzický vzorek.


Zde můžete upřesnit vaše požadavky ohledně zakázky.Cena bez DPH:   50.00

Akční sleva 5%:   -2.50

Cena bez DPH po Sleve:   47.50

DPH:   9.97


CENA S DPH:   57.48


Získané body:   0

Hmotnost:   0.00 Kg
Proč je MDprint.cz nejlepší volbouVýborná kvalita


MDprint.cz kombinuje nejmodernější tiskové metody s materiály nejvyšší kvality, což znamená, že vaše projekty vyjdou přesně podle vašich představ a obstojí ve zkoušce času a používání.

Rychlé doručení


MDprint.cz vyvažuje dodržování velmi vysokých standardů s efektivitou při provádění úlohy – to znamená, že vaše tiskové projekty vám budou doručeny v nejvyšší kvalitě a co nejrychleji.

Přátelský a znalý personál


Naší prací a vášní je přivést vaše tiskové projekty k životu! Spojení s naším týmem vám poskytne lepší vhled do procesu a umožní nám diskutovat o kreativních nápadech, díky nimž budou vaše projekty skutečně výjimečné.

Technická revize zdarma


Bez ohledu na to, zda se jedná o problém s rozložením nebo formátem souboru, náš tým vás provede procesem zdokonalování nahrávání souboru pomocí bezplatné technické kontroly.

Skvělé ceny


Náš slib používat vysoce kvalitní materiály neznamená, že naše ceny budou extravagantní. MDprint.cz je důkazem toho, že můžete získat velmi kvalitní produkty za ceny, které jsou více než konkurenceschopné.

100% záruka bez starostí


Ponechání tisku v našich rukou je 100% bezproblémové a starostlivé. Veškerá naše práce je zaručena. Pokud se vyskytne problém, vytiskneme nebo vrátíme peníze, žádné otázky.
MDprint.cz

MERENDA Design s.r.o.

Rybí 116, 742 65 Rybí

Czech Republic


Tel.: +420 603 922 919


info@mdprint.cz


Otevírací doba:

Pondělí - Pátek

8:00 - 17:00

Sledujte nás

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našeho webu. Více informací.